Per here te pare ne Shqiperi, Ju mund te keni kujdes shendetsor ne shtepite tuaja, ne cdo kohe dhe me cilesi!

Jeni ne pune? Keni lene vete ne shtepi njeriun tuaj dashur i cili ka nevoj per pekujdesje dhe jeni ne merak? Atehere ne ju ofrojme zgjidhje
Kujdesi Shendetsore ne shtepi eshte nje sherbim I ri qe u ofrohet qytetareve te Tiranes. Ky sherbim mundeson te gjitha familjeve dhe inivideve qe kane nevoje per kujdes shendetsore, te marrin ate ne menyre te shpejte, ne kohe, me cilesi, etike sherbimi dhe kosto te arsyeshme me te ardhurat e familjave shqiptare. Kujdesi Shendetsore ne Shtepi, perfshin kujdesin dhe trajtimin shendetsore per moshen e trete, personat me aftesi te kufizuar, per persona me problem mendore, per persona qe kurohen nga kanceri si dhe trajtim infermierore periodik. Ky sherbim ofrohet nga nje staf te kualifikuar, professional, dhe te gatshem ne cdo kohe.
Lexo...

Paketa Me Dite.

Ut tellus erat, ultricies sed cursus sit amet.
Vestibulum vel nibh. Sed suscipit lobortis massa, imperdiet feugiat ante bibendum et. Sed a tellus orci, a luctus enim. Aliquam congue nisi quis felis porttitor vestibulum.
Lexo...

Me Kohe Te Pjesshme.

Aliquam erat volutpat.
Donec lobortis bibendum pellentesque. Sed lobortis, arcu sit amet tempus interdum.Ut luctus volutpat libero in auctor. Praesent tincidunt placerat sapien quis rhoncus.
Lexo...

Me Kohe Te Plote.

Integer malesuada porttitor elit
Donec vel nulla a enim iaculis tempus. Nullam quis dolor suscipit nulla.Donec ornare, dui nec faucibus mattis, velit felis eleifend nisi, eu luctus purus enim.
Lexo...

Perse Ne?

Sepse ne ju ofrojme cilesi, profesionalizem,ju kursejme kohen qe ju duhet te shkoni ne spitale, si dhe ju garantojme trajtimin me te mire e me te perballueshem financiarisht.

Na Kontaktoni

Adresa:
Perballe Spitalit Pediatrik
Rruga “Ali Baushi”, 03/7. Telefone: 06740 10 112
E-mail: kujdesishendetsor-shtepi@qesh.net